Zespół Kancelarii Adwokackiej

Zespół naszej Kancelarii stanowią adwokaci z bogatym doświadczeniem prawniczym z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, cywilnego i karnego. Zajmujemy się również prowadzeniem spraw rozwodowych, o podział majątku czy kompleksową obsługą prawną przedsiębiorstw.
To co wyróżnia naszą Kancelarię to przede wszystkim jakość oferowanych usług. Nasi klienci otrzymują najlepszą obsługę prawną, która dostosowana jest do ich potrzeb i oczekiwań. Połączenie energii młodych członków zespołu z wieloletnim doświadczeniem adwokatów to przepis na sukces w prowadzeniu każdej sprawy naszego klienta.Troska o zabezpieczenie interesów reprezentowanych klientów oraz skuteczność, profesjonalizm i rzetelność stanowią naczelną dewizę Spółki.

Zespół

Adwokat Janusz Gałkowski

Założyciel spółki Adwokat Janusz Gałkowski, aktualnie jest adwokatem niewykonującym zawodu. Jednakże Kancelarii pomaga pro publico bono swoją wiedzą i doświadczeniem. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. Zdobył wszelkie niezbędne uprawnienia do prowadzenia spraw z różnych dziedzin prawa przed Sądami powszechnymi, urzędami oraz organami administracji państwowej i samorządowej na terenie Polski we wszystkich instancjach.
Od października 2018 roku piastuje stanowisko Prezesa Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w Bytomiu.

Adwokat Tomasz Raczek

Adwokat Tomasz Raczek, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.
W latach 2005-2008 odbył aplikację sądową, składając egzamin sędziowski we wrześniu 2008 r. 
Autor publikacji „Reprezentacja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością” wydanej nakładem wydawnictwa „Ostoja” w 2002 r.
Specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i prawa gospodarczego. Jest szczególnie ceniony w zakresie tworzenia i negocjowania umów handlowych oraz opracowywaniu opinii prawnych. Reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych, zarówno cywilnych, jak i karnych. Ustawicznie podnosi kwalifikacje szkoleniami i kursami – będąc na bieżąco w nieustanie zmieniających się przepisach prawnych, czy to zdobywając certyfikaty, np. mediatora.

Adwokat Mateusz Stanisławek

Adwokat Mateusz Stanisławek, jak Tomasz ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji, Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Adwokat do 2013 roku. Specjalizuje się w zakresie szeroko rozumianego prawa cywilnego i karnego. Posiada  doświadczenie w prowadzeniu postępowań przedsądowych  i egzekucyjnych. Reprezentuje klientów przed Sądami powszechnymi, urzędami oraz organami administracji państwowej.

Adwokat Wojciech Nowak

Adwokat Wojciech Nowak, jest absolwentem jak Marek Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Z  kancelarią związany jest od 2013 roku. Aktualnie zajmuje się sprawami z zakresu prawa karnego, cywilnego i gospodarczego.

Aplikant adwokacki Anna Skiba

Aplikant adwokacki Anna Skiba, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Od 2017 roku pogłębia swoją wiedzę prawniczą  zajmując się sprawami z zakresu prawa cywilnego, w szczególności w zakresie prawa rodzinnego, ale również sprawami karnymi i od niedawna gospodarczymi. Od 2019 r.  pod patronatem Adwokata Tomasza Raczka.