O kancelarii

pomoc prawna bielsko

"Spółka Gałkowski, Raczek i Partnerzy Adwokaci i Radcy Prawni"

Jesteśmy zespołem Adwokatów i Radców Prawnych, którzy swoim doświadczeniem i kompetencjami zawodowymi chcą codziennie pomagać przedsiębiorcom i klientom indywidualnym w uporaniu się z kwestiami prawnymi z każdej dziedziny prawa.
Nasza Spółka Partnerska oferuje pełny zakres usług w zakresie prawa karnego, cywilnego, gospodarczego czy administracyjnego. Reprezentujemy naszych klientów na wszystkich etapach postępowania:
- przed Sądami powszechnymi,
- przed urzędami, organami administracji państwowej i samorządowej na terenie Polski we wszystkich instancjach,
- przy składaniu kasacji/skarg kasacyjnych do Sądu Najwyższego,
- przy składaniu skarg kasacyjnych do Naczelnego Sądu Administracyjnego,
- przy składaniu skarg konstytucyjnych do Trybunału Konstytucyjnego,
- przy składaniu skarg do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu i prowadzenia postępowań sądowych w tym zakresie.
Kancelaria została założona przez Adwokata Janusza Gałkowskiego i Adwokata Tomasza Raczka. Dzięki partnerskiej współpracy Kancelaria obecnie współpracuje z kancelariami prawnymi, notarialnymi, komorniczymi oraz prawnikami i tłumaczami przysięgłymi na terenie całej Polski.

Wiedza i Doświadczenie

Wiedza i Doświadczenie

Podstawą efektywnych usług adwokackich jest wszechstronna wiedza prawnicza. Powierzając sprawę naszej Kancelarii masz pewność, że sprawą zajmie się osoba kompetentna, posiadająca nie tylko wiedzę ale też doświadczenie w prowadzeniu tego typu spraw.

Jakość i profesjonalizm

Jakość i profesjonalizm

Charakter prowadzonej działalności naszej Kancelarii obliguje do rzetelności, uczciwości i poufności. Wysoka jakość usług jakie oferujemy przekłada się także na staranność wykonywanej pracy, terminowość, dotrzymywanie zobowiązań i zachowanie tajemnicy zawodowej.

Dyspozycyjność

Dyspozycyjność

Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi klientami, poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Zależy nam na przejrzystej komunikacji, która z pewnością zaowocuje pozytywnie rozwiązanymi sprawami.

Pełne zaangażowanie w powierzoną sprawę

Pełne zaangażowanie w powierzoną sprawę

Dobro i interes Klienta jest dla nas priorytetem w podejmowanych działaniach. Nie ma tu mowy o półśrodkach, dlatego w każdej podejmowanej sprawie, problemie do rozwiązania działamy na 100 procent, aby osiągnąć sukces.

Wzajemne zaufanie

Wzajemne zaufanie

Dobre relacje i zaufanie to element, który budujemy już od pierwszego spotkania z klientem. Chcemy zapewnić bezpieczeństwo prawne, pełne wsparcie merytoryczne, nawet w najbardziej trudnych sprawach.

Stałe podnoszenie norm jakości pracy

Stałe podnoszenie norm jakości pracy

Zawsze dążymy do osiągnięcia jak najlepszych rezultatów naszej pracy. Zdobyte doświadczenie w dotychczas prowadzonych sprawach i stałej współpracy z podmiotami gospodarczymi i osobami fizycznymi, a także wciąż podnoszona jakość usług, sukcesywnie zdobywana wiedza daje nam miano profesjonalnej Kancelarii adwokackiej na Śląsku.

Co możemy dla ciebie zrobić?

Sprawdź w jakim zakresie świadczymy pomoc prawną zarówno klientom biznesowym jak i indywidualnym.

Profesjonalna Kancelaria Adwokacka w Bielsku-Białej i Czechowicach-Dziedzicach

Jak odnaleźć się w trudnej tematyce jaką jest prawo?
Czym kierować się przy wyborze kancelarii, która ma zająć się Twoim problemem?

Z pewnością każdy choć raz, zastanawiał się nad tego typu pytaniami, w sytuacjach wymagających podjęcia działań prawnych.
Kierując swój problem do naszej Kancelarii otrzymujesz przede wszystkim wsparcie prawne, które w stresujących i niepewnych tematach z dziedziny prawa pozwoli Ci na poczucie komfortu i bezpieczeństwa, ponieważ zespół naszej Kancelarii przejmie wszystkie formalności i podejmie niezbędne działania, które pomogą rozwiązać nurtującą sprawę.

Kancelaria Gałkowski, Raczek i Partnerzy posiada swoją siedzibę w Bielsku-Białej, gdzie klienci mogą uzyskać profesjonalną obsługę prawną dotyczącą tematów z dziedziny prawa gospodarczego, prawa pracy, prawa rodzinnego czy spadkowego. Posiadamy także Filię naszej Kancelarii w Czechowicach-Dziedzicach, która także świadczy pomoc prawną klientom indywidualnym i przedsiębiorcom.

ilość rozwiązanych spraw

456

ilość rozwiązanych spraw

ilość współpracujących klientów

75

ilość współpracujących klientów

kwota odzyskanych należności klientów

65465546

kwota odzyskanych należności klientów

ilość przygotowanych umów i kontaktów

6565

ilość przygotowanych umów i kontaktów

Cennik usług i zasady rozliczeń:

1. System wynagrodzenia zryczałtowanego, gdzie wynagrodzenie określane jest poprzez ustalenie z góry konkretnej kwoty wynagrodzenia. System ten jest stosowany w sprawach, w których można w przybliżeniu określić zakres prac i ich wymiar czasowy.

2. System rozliczeń godzinowych, gdzie wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego wykonaniu zlecenia. System ten jest stosowany głównie przy stałej obsłudze prawnej oraz gdy nie jest możliwe określenie z góry zakresu prac.

Wynagrodzenie za usługi prawne jest płatne z góry. Istnieje jednak możliwość rozłożenia go na raty.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Spółka Partnerska Adwokatów: „Gałkowski Raczek i Partnerzy Adwokaci i Radcy Prawni” jako administrator (Zleceniobiorca) danych osobowych przekazanych od Klienta (Zleceniodawcy) – jest podmiotem, o którym mowa w art. 7 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych.

Przekazane dane osobowe będą przetwarzane przez administratora w celu zawarcia oraz wykonania postanowień zawartej umowy, a także w celu realizacji przez administratora uprawnień i obowiązków wynikających z przepisów powszechnie obowiązującego prawa.

Dane osobowe Zleceniodawcy będą przetwarzane w celach marketingowych, w tym za dobrowolnie wyrażoną zgodą w celu oferowania produktów i usług m.in. podmiotów współpracujących z administratorem w związku z wykonywaniem przez Zleceniobiorcę postanowień umowy oraz w celu przesyłania informacji handlowej.

Na podstawie odrębnie udzielonych przez Zleceniodawcę zgód dane osobowe mogą być udostępnione innym podmiotom współpracującym z administratorem. Jednocześnie Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach archiwizacyjnych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niezbędne w celu zawarcia i wykonania umowy świadczenia usług prawnych.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

pomoc prawna bielsko

Umów się na spotkanie w naszej kancelarii